Kredito unija GARGŽDŲ TAUPA

...kad Jums būtų lengviau

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Indėliai

Taupymas - tai vienas svarbiausių pasirinkimų, kuriuo nusprendžiate užtikrinti savo ateitį. Pradėjus taupyti šiandien - jau rytoj atversite duris nuosavam namui, vaikų mokslams, užtikrintam šeimos gyvenimui, patogiai senatvei ir daugeliui kitų galimybių.

Galite rinktis tarp daugybės pasiūlymų, kaip uždirbtus pinigus priversti dirbti Jums. Kredito unija siūlo įvairių taupymo sąskaitų, padedančių saugiai ir pelningai investuoti pinigus.

Taupykite juodai dienai!

Taupomasis indėlis - sąskaita, skirta lanksčiai ir patogiai taupyti pinigus. Kuo didesnis pinigų likutis sąskaitoje, tuo didesnės palūkanos yra išmokamos. Sąskaita gali būti papildoma bet kuriuo metu, o kartą per mėnesį pinigus iš sąskaitos galima išimti be jokių papildomų sąlygų.

Tikslinio taupymo sąskaita - tai taupymo programa, skirta žmonėms, norintiems išmokti taupyti ir susitaupyti. Atsidarius tikslinio taupymo sąskaitą užsibrėžiate tikslą ir jo siekiate - nustatytu laiku papildote sąskaitą ta suma, kurią patys nustatote. Svarbiausia - kantrybė, kuri atsiperka, nes iš sąskaitos neišleidžiate pinigų ir gaunate labai geras metines palūkanas.

Taupykite rytdienai!

Kredito unijoje galite atsidaryti taupomąsias sąskaitas įvairiems gyvenimo atvejams! 
Vaiko indėlis - sąskaita, skirta sutaupyti pinigų vaiko savarankiško gyvenimo pirmiesiems žingsniams. Sąskaitą bet kuriuo metu gali papildyti tėvai, seneliai, giminaičiai, o kai vaikui sueina 18 metų, jis pats nusprendžia, kaip elgtis su sutaupytais pinigais.

Senatvės kaupiamasis indėlis skirtas tiems, kurie jau šiandien galvoja apie savo gerovę po 10, 20, 30 ar net 40 metų. Kuo anksčiau pradėsite taupyti - tuo laisviau jausitės sulaukę pensijinio amžiaus.

Siekiantiems didžiausios pinigų grąžos!

Jei turite sukaupę didesnę pinigų sumą, kurią norėtumėte saugiai ir pelningai investuoti - rekomenduojame atsidaryti terminuotų indėlių sąskaitas. Jums tereikia pasirinkti laikotarpį, per kurį pinigai dirbs už Jus. Galite atsidaryti kelias terminuotų indėlių sąskaitas su skirtingais laikotarpiais - kuo ilgesnis laikotarpis, tuo didesnės palūkanos.

Kredito unijoje - visuomet geresnės indėlių palūkanų normos!

Gerbiami Klientai,

pranešame, kad pagal Lietuvos Respublikos indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymo pakeitimus, nuo 2015m. gruodžio 3 d. indėlių draudimo objektais nėra:

1) kitų kredito įstaigų indėliai, laikomi savo sąskaita ir savo vardu;

2) kredito įstaigos nuosavos lėšos;

3) indėliai, dėl kurių priimtas apkaltinamasis nuosprendis baudžiamojoje byloje dėl pinigų plovimo;

4) finansų įstaigų indėliai;

5) valdymo įmonių indėliai;

6) finansų maklerio įmonių indėliai;

7) indėliai, kurių savininkų tapatybė nenustatyta (anoniminėse ir koduotose sąskaitose laikomi indėliai);

8) pagal Lietuvos Respublikos draudimo įstatymą veikiančių draudimo įmonių ir perdraudimo įmonių indėliai;

9) kolektyvinio investavimo subjektų indėliai;

10) pensijų fondų indėliai;

11) valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų, kaip jos apibrėžtos Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatyme, indėliai, išskyrus tokių institucijų ir įstaigų depozitinėse sąskaitose laikomas kitiems asmenims priklausančias lėšas;

12) Lietuvos banko indėliai;

13) paties indėlių draudimo sistemos dalyvio išleisti skolos vertybiniai popieriai ir įsipareigojimai, susiję su jo akceptais ir paprastaisiais vekseliais;

14) elektroniniai pinigai ir elektroninių pinigų įstaigos iš elektroninių pinigų turėtojų mainams į elektroninius pinigus gautos lėšos.

 

Daugiau informacijos rasite: www.iidraudimas.lt.

INDĖLIŲ IR INVESTICIJŲ DRAUDIMAS

Fizinių ir juridinių asmenų indėliai litais, eurais, Jungtinių Amerikos Valstijų doleriais, Europos Sąjungos valstybių narių ir Europos ekonominės erdvės valstybių nacionalinėmis valiutomis, laikomi bankuose ir kredito unijose, draudžiami pagal Lietuvos Respublikos indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymą. Indėlių draudimo suma yra lygi indėlininko indėliui, buvusiam banke, banko filiale arba kredito unijoje draudžiamojo įvykio dieną, tačiau ji negali būti didesnė kaip 100 000 eurų atitinkanti suma litais.
Draudimo objektas negali būti kredito unijos išleisti skolos vertybiniai popieriai (indėlio sertifikatai) ir įsipareigojimai, susiję su jo akceptuotais bei paprastaisiais vekseliais, pagal Lietuvos Respublikos hipotekinių obligacijų ir hipotekinio kreditavimo įstatymą išleistos hipotekinės obligacijos, taip pat toliau išvardytų subjektų indėliai ar įsipareigojimai jiems: Lietuvos banko, draudimo įmonės, kredito įstaigų, finansų maklerio įmonių, pagal Draudimo įstatymą veikiančių draudimo įmonių, pensijų fondų, valdymo įmonių, įmonių, kurios verčiasi lizingu (finansine nuoma), kolektyvinio investavimo subjektų.
Daugiau informacijos apie indėlių draudimą rasite VĮ “Indėlių ir investicijų draudimas” tinklalapyje www.iidraudimas.lt

 

Pasirinkite kalbą

English German Russian Latvian Lithuanian

PRISIJUNGTI


TIKSLUS LAIKAS

Ulti Clocks content
Ar esate unijos narys?
 
Reklaminis skydelis

REGISTRUOTIEMS