Kredito unija GARGŽDŲ TAUPA

...kad Jums būtų lengviau

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Apie unija

Kas yra kredito unija?

  Kredito unija - kooperatiniais pagrindais sukurta finansinė institucija, teikianti paslaugas tik savo nariams. Kredito unijos nariai sudaro bendrą santaupų fondą, iš kurio teikia paskolas vienas kitam, nustatydami sau priimtinas sąlygas. Nariai vienijasi pagal tam tikrą bendrą kriterijų ir demokratiškai valdo kredito uniją pagal veikiančius įstatymus. Kredito unijų pagrindinės paslaugos yra:

  Indėlių priėmimas. Kredito unijoje galite atsidaryti banko sąskaitą, pasidėti terminuotą indėlį, kaupti pinigus taupomosiose, vaikų, tikslinio taupymo sąskaitose. 

  Paskolų teikimas. Kredito unijoje galite gauti asmenines, verslo, studijų, būsto paskolas. 

  Mokėjimo kortelės. Kredito unijoje galite įsigyti tarptautines Mastercard debeto ir kredito korteles. Mokėjimo pervedimai ir įmokos. Kredito unijoje galite atlikti paprastus arba skubius piniginius pervedimus, sumokėti mokesčius, įmokas. 

  Kaip tapti kredito unijos nariu?

  Pirmiausia reikia atvykti į uniją ir užpildyti prašymą įstoti į uniją. Šiai dienai vienkartinis stojamasis mokestis - 50 litų ir privalomas pajus 100 litų. Pensijinio amžiaus žmonėms stojamojo mokesčio nėra, taip pat stojamojo mokesčio nėra ir norintėms padėti terminuotą indėlį. Išstojant iš unijos, tikimės šito nereikės, privalomas pajus grąžinamas.

 

Pasirinkite kalbą

English German Russian Latvian Lithuanian

PRISIJUNGTI


TIKSLUS LAIKAS

Ulti Clocks content
Ar esate unijos narys?
 
Reklaminis skydelis

REGISTRUOTIEMS